KONST / Litografier / Färglitografi 14534426
nr 1453 4426
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 32/400. Färglitografi, bildmått: 37x53cm, yttermått inklusive ram: 43x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:17:03
4/3 11:00:14
150 kr
7/3 08:49:35
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg